Zwroty i reklamacje

Odstąpienie od umowy

Jako konsumentowi zawsze przysługuje Ci prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość umowy w terminie 14 dni od daty zakupu. 

Od umowy możesz odstąpić, składając nam oświadczenie o odstąpieniu od umowy poprzez wiadomość e-mail przesłaną na adres: kontakt@kotplaton.pl

Zwracany produkt oraz oryginał oświadczenia prześlij do nas na adres: al. Spacerowa 22, 58-310 Szczawno-Zdrój, w terminie 14 dni od przesłania oświadczenia.

Od umowy możesz odstąpić w terminie 14 dni.

Dokonaną przez Ciebie płatność, zwrócimy Ci niezwłocznie, jednak nie później niż w terminie 14 dni od dnia otrzymania od Ciebie oświadczenia o odstąpieniu od umowy.

Szczegółowe informacje na temat odstąpienia od umowy znajdziesz w Regulaminie.

Wzór formularza zwrotu – link

 

Reklamacje

Jeśli stwierdzisz, że zakupiony u nas towar jest wadliwy, masz prawo go zareklamować.

Reklamację możesz złożyć na adres e-mail: kontakt@kotplaton.pl.

 

Reklamowany towar oraz oryginał reklamacji prześlij do nas na adres al. Spacerowa 22, 58-310 Szczawno-Zdrój.

Odpowiadamy względem Ciebie za wady stwierdzone przed upływem dwóch lat od dnia sprzedaży produktu, po otrzymaniu reklamacji w ciągu 14 dni skontaktujemy się i ustosunkujemy się do Twojej reklamacji.

Co do zasady reklamację możesz zgłosić w ciągu roku od zauważenia wady, ale czas na złożenie reklamacji nie może się zakończyć przed upływem okresu odpowiedzialności sprzedawcy.

Rozpatrzenie Twojej reklamacji (ustosunkowanie się do niej) nastąpi w ciągu 14 dni od daty otrzymania przez nas Twojego zgłoszenia reklamacyjnego.

Szczegółowe informacje na temat reklamacji znajdziesz w Regulaminie.

Wzór formularza reklamacji – link

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl