O firmie

Celem firmy Pedagogeeks jest wprowadzenie na rynek edukacyjno-terapeutycznego zestawu produktów, które -  łącząc w sobie to, co najistotniejsze z zakresu integracji sensorycznej oraz technik uważnościowych umysłu - wspomagają dziecko na każdym etapie jego indywidualnego rozwoju.

Mając na uwadze trzy fundamentalne aspekty rozwojowe, jakimi są: uważność, integracja sensoryczna oraz oddech, powstal kompleksowy  startowy pakiet uważnościowy, w którego skład wchodzi Myśląca Książeczka “Kot Platon i Zagadka Dzielności” oraz terapeutyczne maskotki obciążeniowe Najdzielniejszych Dzielniaków.

Pakiet Uważnościowy to połączenie dwóch istotnych aspektów budujących kapitał rozwojowy dziecka: integracji sensorycznej oraz treningu uważności oddechu. Jest to propozycja dedykowana rodzicom, pedagogom oraz terapeutom, którzy codziennie pracują nad wprowadzaniem dziecka w sposób bezpieczny i zgodny z jego indywidualnym rozwojem do rozumienia, nazywania i interpretowania informacji napływających ze świata zewnętrznego, jak i z własnego ciała oraz umysłu. 

Jako nauczyciel, filozof, pedagog i przede wszystkim mama wiem, że każda nowa metoda jest na wagę złota, ponieważ każde dziecko jest inne i potrzebuje "szytej na swoją miarę" drogi do zrozumienia wewnętrznych emocji oraz zewnętrznego świata. I taki właśnie jest mój projekt, uniwersalny na tyle, że bardzo łatwo można go "skroić "na miarę potrzeb dziecka, aby jako całość współpracował zgodnie z naturalnym flow jego indywidualnej uważności.

W projekcie tym wzajemna relacja, integracja sensoryczna, świadome czytanie i czucie głębokie oddechu przeplatają się z sobą dając dziecku super moc uważności. A to dopiero początek, obiecuję!

Niech Uważność będzie z Wami!

Dorota Tomaszewska - autorka projektu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl